
JeWelste en Barry Badpak bij Kaagweek
Warmond • Het programma van de Warmonder Kaagweek, van donderdag 21 juni tot en met zondag 24 juni, staat vol met oude en nieuwe onderdelen. De meeste activiteiten zijn in en rondom park Groot Leerust.
Op donderdag 21 juni zijn optredens van onder andere Puur Classics en Barry Badpak. De kermis is weer op de Baan. De Warmondse Proeverij is op zaterdag 23 juni om 15.00 uur in het park. Ook geeft coverband JeWelste op zaterdag een optreden.
Jeugd
Voor de jeugd zijn op vrijdagochtend 22 juni de theatervoorstelling van 'Kijk haar nou'! en een pannatoernooi. 's Middags is het eieren gooien. Op zaterdag 23 juni kunnen kinderen meedoen met de minizeskamp. Aanmelden kan met een eigen team, bestaande uit vier kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Inschrijven kan op de dag zelf in het park en deelname is gratis.
Op zondag 24 juni is het pannatoernooi voor 13 jaar en ouder met om 13.00 uur een optreden van voetbaljongleur Erik Borgman. Het toernooi begint om 11.00 uur.
Kaagweek Bosloop
Dit jaar is de traditionele hardloopwedstrijd Kaagweek Bosloop op zaterdagochtend 23 juni worden gehouden. Inschrijven kan op de dag zelf vanaf 9.00 uur aan de Beatrixlaan. Daar zijn zowel start als finish). Inschrijven kan ook door een mail te sturen naar kaagweekbosloop@gmail.com.
De Warmonder Kaagweek wordt georganiseerd door de Vereniging tot Viering van Warmonds Feesten (VWF). Het complete programma is te vinden op www.vwf-warmond.nl.
-
Cok van Steijn erelid bij afscheid als voorzitter HKV
6:00
-
Eerste Gala-veiling Adest Musica levert 55.000 euro op voor nieuwe uniformen
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
Webinar Creatief opvoeden met een kleine beurs
4 dagen geleden
-
5 dagen geleden
-
Luchtkussen Festival zoekt vrijwilligers
5 dagen geleden
-
6 dagen geleden
-
6 dagen geleden
-
6 dagen geleden
-
7 dagen geleden
-
Warmonderhekbrug dicht voor fietsers, ook kruising N444 weekend lang afgesloten
7 dagen geleden
-
Ga voor Go(u)d: sportieve jeudgdienst in de Havenkerk
7 dagen geleden
-
Leerlingen ontwerpen Reuzenbollen bij KTS, Leeuwenhorst en Fioretti Lisse
7 dagen geleden
-
Ter Leede Vrouwen zonder punten weg uit Eindhoven
16 mei, 16:48
-
ZVS viert verlaat jubileum met herenigingsweekend
16 mei, 10:35
-
Donk in de tweede helft te sterk voor Foreholte
16 mei, 10:29
-
Vier punten in drie dagen voor handballers Foreholte
16 mei, 10:00
-
Foreholte pakt doordeweekse winst op RVC’33
13 mei, 14:20
-
Stap in de voetsporen van Jan Steen
13 mei, 11:00
-
13 mei, 07:00
-
13 mei, 06:00
-
Jong talent in de Protestantse Kerk
12 mei, 14:00
Nieuwsoverzicht
-
Cok van Steijn erelid bij afscheid als voorzitter HKV
6:00
-
Eerste Gala-veiling Adest Musica levert 55.000 euro op voor nieuwe uniformen
1 dag geleden
-
Partijen gaan voor gezamenlijk raadsprogramma
1 dag geleden
-
ZVS wint laatste thuiswedstrijd van het seizoen
2 dagen geleden
-
Lentefestival wordt Pinkstertopper
4 dagen geleden