
Sassenheim • Veel mensen zien als een berg op tegen het invullen van hun belastingaangifte. Daarom staan belastinginvullers van Seniorenvereniging Teylingen in maart en april voor je klaar in de bibliotheek van Sassenheim om je te helpen bij het invullen van je aangifte.
Voorwaarden zijn dat je inwoner bent van Teylingen en dat je jaarinkomen niet hoger is dan 35.000 euro (alleenstaanden) of 50.000 euro?(echtparen).?
De belastingspreekuren zijn op donderdag 12 maart van 14.00 tot 16.00 uur, donderdag 26 maart van 18.30 tot 19.30 uur, donderdag 9 april van 14.00 tot 16.00 uur en donderdag 23 april van 18.30 tot 19.30 uur. Voor deze invulservice betalen bezoekers 25 euro aan de belastinginvuller. De belastinginvuller kan ook bij je thuiskomen. Meer informatie hierover kan je krijgen bij één van de medewerkers in de bibliotheek.
Belastingaangifte doen in de bibliotheek
Iedereen kan in alle vestigingen van de Bibliotheek Bollenstreek gratis online de belastingaangifte invullen en printen met een veilige computer en internet. ??
Convenant Koninklijke Bibliotheek en Belastingdienst?
Deze dienstverlening vindt plaats in het kader van een convenant dat Koninklijke Bibliotheek (KB) en Belastingdienst in 2016 sloten. Bijna alle 800 vestigingen van bibliotheken in Nederland geven gratis toegang tot computers met internet en printfaciliteiten om online zaken te doen met de overheid. Daarnaast organiseren bibliotheken cursussen over dit onderwerp. Ook biedt de bibliotheek in samenwerking met maatschappelijke organisaties hulp bij het invullen van (online) belastingaangiften en/of houden we belastingspreekuren.
-
2 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
Weinig waardering in gemeenteraad voor uitspraak Schenk over oorlogsslachtoffers
4 dagen geleden
-
Muzikale felicitaties voor eindexamenkandidaten door Crescendo
4 dagen geleden
-
Cok van Steijn erelid bij afscheid als voorzitter HKV
5 dagen geleden
-
Eerste Gala-veiling Adest Musica levert 55.000 euro op voor nieuwe uniformen
6 dagen geleden
-
6 dagen geleden
-
7 dagen geleden
-
21 mei, 06:00
-
Webinar Creatief opvoeden met een kleine beurs
20 mei, 11:00
-
20 mei, 06:00
-
Luchtkussen Festival zoekt vrijwilligers
19 mei, 10:00
-
19 mei, 06:00
-
Start aanpak wateroverlast Park Molentocht
18 mei, 15:00
-
Lezing ‘De grootste bankoverval aller tijden’ in het Oude Koningshuys
18 mei, 12:00
-
Bieden op bijzondere whisky’s, zonnepanelen of een optreden
18 mei, 06:00
-
Warmonderhekbrug dicht voor fietsers, ook kruising N444 weekend lang afgesloten
17 mei, 12:59
-
Ga voor Go(u)d: sportieve jeudgdienst in de Havenkerk
17 mei, 12:20
-
Leerlingen ontwerpen Reuzenbollen bij KTS, Leeuwenhorst en Fioretti Lisse
17 mei, 09:22
-
Ter Leede Vrouwen zonder punten weg uit Eindhoven
16 mei, 16:48
-
16 mei, 10:35
-
Donk in de tweede helft te sterk voor Foreholte
16 mei, 10:29
-
Vier punten in drie dagen voor handballers Foreholte
16 mei, 10:00
Nieuwsoverzicht
-
Help! Ik ben klusser…
2 dagen geleden
-
Gemeente wint Gouden Wortel voor steun aan schooltuin
3 dagen geleden
-
Extra vergadering over bouw Nieuw Boekhorst
3 dagen geleden
-
Weinig waardering in gemeenteraad voor uitspraak Schenk over oorlogsslachtoffers
4 dagen geleden
-
Muzikale felicitaties voor eindexamenkandidaten door Crescendo
4 dagen geleden