
Warmond • Een inwoner heeft in een mail aan de gemeenteraad zijn ongenoegen geuit over de parkeersituatie in de Burgemeester Ketelaarstraat.
door Nico Kuyt
De Speelweide is een heel favoriete plek in Warmond bij schaats- en zwemweer. Afgelopen winter, toen er geschaatst kon worden, zag het in de Burgemeester Ketelaarstraat dan ook zwart van de mensen en werd er door twee politieagenten druk boetes uitgeschreven, zo schildert de schrijver. “Dan wordt onze buurman van 80 beboet, omdat hij nergens zijn auto kwijt kan, omdat er simpelweg geen parkeerplekken meer zijn door uw gemeentebeleid. En bij Fort Marina hebben ze een enorm leeg parkeerterrein met een hek ervoor. Het parkeerterrein bij Fort Marina loopt nog verder door, daar was het parkeerterrein volledig leeg.” De schrijver geeft aan dat het parkeerterrein bij Fort Marina toch openbaar zou moeten zijn. Hij verzoekt de gemeente de gele strepen in de Burgemeester Ketelaarstraat weg te halen, want deze zorgen voor nog minder parkeerplaatsen. En het hekwerk van Fort Marina weg, of anders helemaal naar achteren zodat het terrein Bolderberg weer openbaar parkeerterrein kan worden.
Toegankelijk
In 2019 zijn er in de raadscommissie Ruimte al eens vragen gesteld door destijds PvdA-raadslid Joost van Doesburg over het openbaar toegankelijk zijn van Fort Marina. B&W gaf toen aan dat, ook na de plaatsing van de twee toegangspoorten, Fort Marina publiekelijk toegankelijk blijft. Voetgangers en fietsers kunnen, al dan niet lopend met de fiets aan de hand, via de opening naast de entreepoorten het terrein vrijelijk betreden. “Bezoekers met een auto moeten zich wel melden en kunnen dan worden toegelaten. De reden ligt hierin dat het hier gaat om particulier gebied, waar het parkeren bedoeld is voor de eigenaren en hun bezoekers en daarom het hek”, was destijds het antwoord van B&W.
-
11:37
-
Alle volwassenen in Zuid-Holland staan vanaf nu in het Donorregister
11:06
-
Rotaryleden maken Elsgeesterhof lenteklaar
7:00
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
Voorhoutse schrijft kinderboek ‘cas en tim in de zandbak’
2 dagen geleden
-
Voorhoutse hippies in de jaren zestig in Dwars Op
3 dagen geleden
-
MS Fonds zoekt collectanten
3 dagen geleden
-
De klok horen luiden…
3 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
DroomSaam: nieuwe B&B kamers bij KookSaam
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
Gun de vogels rust tijdens het broedseizoen in Park Overbosch
4 dagen geleden
-
Zwijgende fracties over bestemmingsplannen voor Torenlaan en Akervoorderlaan
4 dagen geleden
-
Commissie unaniem voor verruiming terrassen
4 dagen geleden
-
5 dagen geleden
-
Koos en Lotte Burgmeijer (Up2Stage) in campagne ‘Mensen Maken Nederland’
5 dagen geleden
-
5 dagen geleden
-
Mantelzorgcompliment kan weer aangevraagd worden
6 dagen geleden
-
Stop op AstraZeneca: 601 afspraken in Hollands Midden afgezegd
6 dagen geleden
-
6 dagen geleden
-
Willem Vink halve eeuw vrijwilliger bij OVV
7 dagen geleden
-
Veteranencentrum Duin- en Bollenstreek brengt paasbrood naar bezoekers
7 dagen geleden
-
7 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Zilveren Barensteel voor Wim Prins
11:37
-
Alle volwassenen in Zuid-Holland staan vanaf nu in het Donorregister
11:06
-
Rotaryleden maken Elsgeesterhof lenteklaar
7:00
-
Rondje Kaag gaat deze zomer ook door de Zweilanderpolder
1 dag geleden
-
TOP verliest tweede play-off en speelt woensdag alles-of-niets-duel
1 dag geleden