Logo deteylinger.nl
update Teylingen

Geslaagd!

  Onderwijs
| Foto: pr.
| Foto: pr.

Teylingen • De verlossende telefoontjes kwamen op woensdag: geslaagd! Hieronder de lijsten van geslaagde leerlingen uit Sassenheim, Voorhout en Warmond, die tot nu toe door de scholen zijn ingestuurd. 

KTS Voorhout

• VMBO basisberoepsgerichte leerweg

SASSENHEIM

Bart Waasdorp, Jorn Paats, Julian Paauw, Tessa van Schie

VOORHOUT

Anouk Roure, Bart Pols, Damian Timmer, Damian van der Plas, Luwis Kelly, Mike Hulsebosch, Mike Jansen, Ramon Scheltens, Rick Zuidhoek, Sheldon van der Lans, Stan van der Hulst, Thijs Schot, Tom Dol

WARMOND

Boyd de Vogel, Mark Donkerlo, Rens van der Zwet, Rogier Worst

• VMBO kaderberoepsgerichte leerweg

SASSENHEIM

Daan de Prie, Danny Prange, Elfie Hoek, Jamie van der Lans, Jan Christian Stapersma, Jeffrey Boon, Jop Kniest, Montana Huijsen, Robert Tom, Tim Gordijn

VOORHOUT

Dylan van Leeuwerden, Florent van Eldik, Gino van Buuren, Jasmijn Spelt, Olle Roffelsen, Paloma van Buuren

WARMOND

Nick Heemskerk

• VMBO theoretische leerweg

SASSENHEIM

Bob van der Plas

VOORHOUT

Jelle Plevier, Steffi Huyts, Tino Reeuwijk

RIJNLANDS LYCEUM Sassenheim

• Mavo

SASSENHEIM

Luuk Aartman, Rami Abdirab, Gigi van Aken, Thom van Asselt, Jorik Barteling, Tommy Bemelman, Mark de Bruijn, Kim de Bruijn, Owen Caseley, Niels Ciggaar, Anouk Dietz, Pim van Egmond, Sophie van Erdewijk, Gijs Huitenga, Berkay Karakas, IJsbrand Kooy, Zoey Kuiper, Madelief van der Lugt, Henrike de Muinck, Luca Reijn, Max Slaman, Nathalie Sokolan, Bas Sommer, Anastassija Veressinina, Belle Visser, Pieter-Bas Visser, Nienke Warmerdam, Milou van Weerdenburg, Tamara Willemse, Mila Witteman, Rik van der Zon, Floortje de Zwart.

VOORHOUT

Inge Braaksma, Eduard van Delft, Floyd van Dorp, Sanne van der Geer, Davy de Haas, Fleur Horstmann, Anne Hulhoven, Bas van Loon. Piet Meeuwissen, Joost Mol, Pascal de Raaf, Caressa Rincon Fraile, Lara Sari, Charlotte Schilthuizen, Lisa van der Veld, Stan Verlinden, Harrie Vogelezang, Madelon Wardenier, Levy van der Zwart.

WARMOND

Romy Heemskerk, Jaimy Koppers, Britt de Zwart

• Havo

SASSENHEIM

Anouk Aartman, Bastiaan Barteling, Rosa-Lynn van den Berg, Stijn van Biezen, Leonie Blomsma, Fauve Geerlings, Simone van der Geest, Amber Giesbergen, Bas Gozeling, Guus de Groot, Charlotte Heere, Nikki van den Heuvel, , Martijn van Hulten, Nadine Janssen, Matthijs Jurg, Suzanne Kuijvenhoven, Noortje Laarman, Joeri van der Lans, Bodine van Leeuwen, Blanca van der Linden, Nadin van der Meij, Bryan Omtzigt, Merel van Paridon, Steffi Perfors, Joep Postma, Stan Postma, Mitch Rewijk, Nick Rewijk, Bloeme Rotteveel, Zenne Rotteveel, Julius Ruijgrok, Denise Sep, Vera Sjardijn, Hans Skar, Lisanne Sterk, Martijn Stroeken, Bo Vonk, Marije Vreeburg, Yoni de Vries, Lotte de Vroomen, Lars Warmerdam, Jasper Wijnekus, Jennifer Willemse, Mohammed Zamri, Zakaria Zirar, Fleur van der Zwart, Angelique Zwiers.

VOORHOUT

Dennis Borst, Sjoerd van der Drift, Merel van Hameren, Rick Hogervorst, Tom Hulhoven, Lianne de Jong, , Karlijn Ketz, Esmee Koeman, Bernd Landa, Saskia van Leeuwen, Marije Nederpel, Kevin van Putten, Fleur Raaijen, Britt Salfeld, Eden Shikma, Pjotr Snijders, Boyd van Steijn, Fabian Stikkelman, Robin Twigt, Suzan Voorn.

WARMOND

Doris van den Assem, Tom de Hollander, Freek van Noort.

• Vwo

SASSENHEIM

Eva Alkemade, Sjoerd Biemond, Daniëlle van Biezen, Ilse Faber, Roxy Finger, Fenne van der Geest, Mike de Haan, Sietske Hoekstra, Femke Huijzer, Rebecca Hulshof, Sam Hundersmarck, Vince Ippel, Eline Keuning, Daniëlle Koot, Aya Lahlali, Anouk van Loenen, Valentijn Luijk, Elise van der Marel, Marc van der Meij, Anne Schenkels, Annelies Severens, Luna Steenbergen, Bas van der Tas, Sjoerd Vooijs

VOORHOUT

Sam Aanhane, Jallal Abassi, Robin van Bohemen, Gijs Breedveld, Hidde Carol, Sabine van Epen, Patrick Falkner, Martijn Gorter, Maiko Huyts, Matt van Kempen, Dylan Kooi, Laura van Leeuwen, Robbert Meeuwisse, Louis van Paridon, Ines Roebroeck, Bart Rutgrink, Jesse Sanberg, Tinka Santing, Tim Tomassen, Nienke Veenstra, Ruud Verkleij, Rutger van der Wagt.

WARMOND

Shirley Heineman

TEYLINGEN COLLEGE DUINZIGT Oegstgeest     

• VMBO theoretische leerweg

SASSENHEIM

Florence Beekwilder, Tommie Breugom, Chendo Cornet, Luc de Kruijs, Luke Muller, Iris Willemze, Kelly Willemze.

VOORHOUT

Maurits Bongenaar, Derk Delmee, Nick Faase, Imre Hartevelt, Mike van der Lans, Bart Schoordijk, Matthijs Spelt, Milan Steeneke, Ben Tol, Jim Voorn, Suzan van der Wilden.

WARMOND

Stephen van den Berg, Lorenzo Bito, Sem Gijsman, Femke Huizinga, Enno Korenvaar, Bob Krijt, Lorenzo Louisa, Tomas de Louw. 

      

TEYLINGEN COLLEGE LEEUWENHORST Noordwijkerhout

• Mavo

SASSENHEIM

Jasper van den Bogaard, Wessel van Dam, Maud Hartevelt, Nikita Hartman, Luke Meijles, Daan Nelis, Julian de Ridder

VOORHOUT

Marlot van Dijk, Flore Fanoy, Mees Kortekaas, Joeri van der Lans, Jasmijn Meeuwis, Eliane Nulkes, Sam van der Plas, Erik Postma, Lotte van Rijn, Dion van der Sanden, Mike van der Sanden, Ozan Tugal, Naomi Vergeer, Jeremi Versteeg, Sophie Vreeburg, Stef Witteman, Stef Zethof

• Havo

SASSENHEIM

Tijn van Dam, Lotte Heijnen, Alex Hoek, Mees van Leeuwen, Sophie Neuvel, Daan Pouwels, Jan Rotteveel, Sharon van Strien, Berend Verhoeven, Kim Verloop, Denell Visser

VOORHOUT

Luc den Boer, Marijn Brehler, Maarten Brouwer, Rodi Cornelisse, Linda Crabbendam, Fabian Fengler, Amy van der Geest, Thijs van Gils, Linda Hennekes, Annelou Hertogh, Julian Jansze, Calvin Jongeleen, Fleur Koelewijn, Just Koolmees, Kimberly Nierse, Laura Nijman, Ryan Otte, Iris Pool, Britt Roozen, Daan Schot, Sten Turk, Wessel van Velzen, Niels Verhart, Puck Waasdorp, Jasper Weijers, Jo Zima, Lynn van der Zon

• Atheneum

SASSENHEIM

Ben Blokland, Lennert van Dam, Vivienne van Duijn, Erik Maatje

VOORHOUT

Rosanne Aartman, Roos Andriesse, Marit de Goede, Cedric Groeneboer, Jade Haasnoot, Luca Hoek, Aron Homan, Ruben Knuppe, Rebecca Sarkis, Bart Scheel, Wouter van der Veer

• Gymnasium

VOORHOUT

Daphne Harteveld, Oris Heijstek, Wessel Porschen, Murielle Posthuma, Anouk van Rijn, Quinta Sistermans, Imke Stouten

RIJNLANDS LYCEUM Oegstgeest

• Havo

SASSENHEIM

Nadieh Berger, Yassine Maissa

VOORHOUT

Rinske Lemmers, Floor Looije

WARMOND

Kay Hilders, Marnix Visser

• Vwo

SASSENHEIM

Mandy Heijblok, Wouter de Klerk Wolters, Femke Pijpers

VOORHOUT

Noa Israeli, Wijnand Marks, Annelies van Swet, Luc de Vries



WARMOND

Milan Emanuel, Pim Krikke

FIORETTI COLLEGE HILLEGOM

• VMBO basisberoepsgerichte leerweg

SASSENHEIM

Noa van den Nouland

VOORHOUT

Margot Warmerdam, Verena van Zelst

• VMBO kaderberoepsgerichte leerweg

SASSENHEIM

Eline Heemskerk, Sam Langerak, Malieka van Tiem, Mines Yetim

VOORHOUT

Rachid Bouamar, Nikki Feitsma

Meer berichten