
Warmond • Zes Warmondse restaurants organiseren ‘Jan Steen Culinair’, een take-away wandeling rond het thema Jan Steen. Op woensdag 5 mei (Bevrijdingsdag) en donderdag 13 mei (Hemelvaart) kunnen deelnemers een middag op pad om actief te genieten. De culinaire wandeling wordt georganiseerd in samenwerking met Stichting Warmond aan de Kaag.
Lopend tussen de verschillende restaurants komen de wandelaars langs de mooiste plekken in het historische dorp – inclusief uitstapjes naar het bos van Huys te Warmont en het strand bij Koudenhoorn. Onderweg kunnen ze ook kennismaken met leven en werk van schilder en levensgenieter Jan Steen, die enkele jaren in Warmond woonde en werkte. De deelnemende restaurants serveren een passend gerechtje.
Jan Steendorp
“Leuk om dit gezamenlijk te organiseren, na de lastige maanden die we achter ons hebben”, aldus Arjen Kunkeler van Bistro La Croûte. “Deze middagen kunnen we de veelzijdige horeca in het dorp presenteren én Warmond weer even op de kaart zetten als Jan Steendorp.”
De deelnemende restaurants zijn Restaurant De Moerbei, Bistro La Croûte, Grand-Café De Oude School, Brasserie Coazy, Ristorante Caruso en Restaurant Het Wapen van Warmond. Tickets kosten 45 euro per persoon. Deelnemers kunnen starten tussen 12.00 en 13.30 uur. Tot 17.00 uur is er gelegenheid om de gerechtjes af te halen. Meer informatie en ticketverkoop via jansteendorp.nl.
-
Dynastie van schilders aan de Herenstraat
19 uur geleden
-
19 uur geleden
-
Sterk gestegen hypotheekrente zorgt voor impasse op woningmarkt
3 dagen geleden
-
Webinar: Zo help je kinderen een scheiding door!
4 dagen geleden
-
Janny van der Heijden proeft de (Bah of) Bollenstreek
4 dagen geleden
-
Hoogheemraadschap: “Met kunst en vliegwerk de boel zoet houden”
5 dagen geleden
-
5 dagen geleden
-
Oldtimers kijken in het park op zondag 21 augustus
6 dagen geleden
1
-
7 dagen geleden
-
7 dagen geleden
-
8 dagen geleden
-
8 dagen geleden
2
-
Wil je (beter) leren schaken?
1 aug, 14:34
-
1 aug, 13:21
-
30 jul, 06:00
-
Eenmalig optreden ‘Huub Dutch’ in Warmond
29 jul, 06:00
-
André en Janny proosten bij de Jeneverboom in nieuw seizoen ‘Denkend aan Holland’
28 jul, 15:16
1
-
Protestvlaggen en spandoeken worden verwijderd in Zuid-Holland
27 jul, 12:47
-
Summerschool Teylingen weer van start
27 jul, 06:00
-
Gemeente verbetert parkeerplekken voor fietsen
26 jul, 16:30
-
Blijf vitaal met Medische Training voor Ouderen
26 jul, 11:06
-
Gezinsprogramma ‘Samen Sterk bij kanker’
26 jul, 06:00
-
25 jul, 14:12
-
24 jul, 14:36
Nieuwsoverzicht
-
Dynastie van schilders aan de Herenstraat
19 uur geleden
-
Stichting Oud Sassenheim ontvangt schilderij Verlint
19 uur geleden
-
Sterk gestegen hypotheekrente zorgt voor impasse op woningmarkt
3 dagen geleden
-
Webinar: Zo help je kinderen een scheiding door!
4 dagen geleden
-
Janny van der Heijden proeft de (Bah of) Bollenstreek
4 dagen geleden